Tradycyjne koronki koniakowskie Koni-art

Koniaków początek lub koniec naszego pięknego kraju . To tutaj powstają ręcznie robione-"heklowane" koronki koniakowskie. Ponad 200 lat tradycji przekazywanej z pokolenia na pokolenie . Przez te stulecia koronka koniakowska zmieniała się , powstawały nowe wzory ale jedno jest niezmienne miłość koronczarek z Koniakowa do heklowania . Trzeba to ko...

Koniaków początek lub koniec naszego pięknego kraju . To tutaj powstają ręcznie robione-"heklowane" koronki koniakowskie. Ponad 200 lat tradycji przekazywanej z pokolenia na pokolenie . Przez te stulecia koronka koniakowska zmieniała się , powstawały nowe wzory ale jedno jest niezmienne miłość koronczarek z Koniakowa do heklowania . Trzeba to kochać aby zrobić tak piękne i unikatowe arcydzieła. Tutaj znajdziecie Państwo tradycyjne koronki koniakowskie. Myślę że każdy znajdzie coś dla siebie.

                    Zapraszam Małgorzata Stanaszek Koni-art

Więcej

Tradycyjne koronki koniakowskie Koni-art  Jest 10 produktów.

Podkategorie

 • Obrusy koronkowe Koni-art

  Koni-art zaprasza do zapoznania się z całym wachlarzem produktów tradycyjnych- od tego przecież wszystko się zaczęło ponad 200 lat temu.Koniaków- bo tak właśnie nazywa się to urokliwe miejsce znany jest przede wszystkich z tych małych i większych arcydzieł. Ile serca trzeba włożyć w wykonanie takich cudów, wiedzą tylko koniakowskie koronczarki, które poniekąd zapisują historię tej wioski, używając do tego jedynie szydełka

        Zapraszamy na zakupy

 • Komplety koronek...

   Specjalnie dla Państwa nasza firma  Koni-art przygotowała ofertę kompletów koronek koniakowskich. Wszystkie wyroby eykonane są z delikatnej bawełny.Możemy wykonać komplety koronek koniakowskich w każdym wymiarze , kolorze a także możecie określić Państwo własną kompozycję. Dla nas nie stanowi to problemu ponieważ sami robimy te małe arcydzieła. Gdyby którykolwiek z produktów Państwa zainteresował, ale w jakimś stopniu nie spełniał oczekiwań- także prosimy o telefon lub e-mail. Z pewnością znajdziemy idealne rozwiązanie. 

                  Zapraszamy na zakupy  

 • Serwetki koronkowe...

  W tej zakładce znajdziecie Państwo wzory serwetek koniakowskich Koni-art.Nie jesteśmy w stanie Państwu przedstawić całej gamy koronek kniakowskich bo jest ich bardzo dużo.Wybraliśmy w naszym uznaniu te najciekawsze. Dwustu letnia tradycja koniakowskich koronek zobowiązuje do sprzedaży towaru najwyższej jakości. Firma Koni-art zapewnia jakość i rzetelność wykonywanych usług. Jesteśmy z Państwem od 2003 roku i to nas mobilizuje.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów